PILOXING

piloxing

Piloxing® je najnovší fitness program, je to spojenie pilatesu, boxu a tanca. Tanec prináša zábavu, pilates preťahuje svalstvo a box spaľuje tuky. Odmenou je pekná, pevná a super štíhla postava. Piloxing® vznikol nielen ako prostriedok k chudnutiu a vytvarovania postavy, ale ako aj energetický doping.Vďaka Piloxingu sa stáva žena silnou, statočnou a nezávislou, ešte aj s krásnou a sexy postavou.

Piloxing k nám dorazil z Kalifornie, kde ho vytvorila všestranná športovkyňa švédskeho pôvodu Viveca Jensen. Tá si počas svojho života zakúsila veľa športov rôzneho druhu a tým vznikol nový fitness koncept piloxing. Chcela posilniť u žien ako kondíciu telesnú, tak psychickú a tiež zmeniť postavenie žien vo fitnes.
Pomalé kontrolované pohyby striedajú energické silné údery. Ako doplnok sa používajú půlkilové záťaže na rukách v podobe rukavíc.
Piloxing pôsobí ako aeróbny i silový tréning súčasne.
A na akých partiách tento šport pracuje? Ploché a pevné bruško, zmenšenie objemu stehien a zadku a celkový štíhlejší profil, ktorý slúži k lepšiemu držaniu tela. Okrem toho sa žena stane elegantná, sexy a silná zároveň.
Aj z radov slávnych si šport našiel mnoho priaznivcov. Piloxing obľubuje napríklad Hillary Duff, Alexis bledla, Amanda Bynes, Karla Alatorr, Dianna Buck, Roxette Howe, Holly Frank, Pamela Martin a mnoho ďalších športovkýň a umelkýň.


V Gymexe vedie:    katkak