O nás

GYMEX

Úplná fitness bomba! Pod jednou strechou nájdete všetko, čo vám k vysnívanej a dokonalej postave pomôže. Bez ohľadu na vek, postavenie či skúsenosti môžete cvičením pod dohľadom skúsených a špičkových trénerov zažiť dokonalé športové vyžitie v novootvorenom Športovom centre GYMEX, ktoré sa nachádza v priestoroch telocvične Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci.

GYMEX ponúka služby fitness centra s kardiozónou na ploche 250 m2, miestnosť pre pohybové aktivity s rozlohou 90 m2 a športovú halu na ploche 700 m2. Centrum je určené pre všetky vekové kategórie bez rozdielu pohlaví. Na svoje si prídu aj mamičky, ktorým tehotenstvo zanechalo na postave väčšie či menšie stopy.

K vysnívanej ženskej postave či „rambo“ svalom vám pomôže cvičenie pod dozorom sympatického personálu. Na svoje si prídu tí, čo svoje telo nešetria, ale aj takí, čo chcú cvičením dosiahnuť harmóniu tela a duše. Moderné fitness centrum GYMEX ponúka svojím záujemcom služby fitnesscentra s kvalifikovanými trénermi, certifikované športové aktivity ako ZUMBA, FLOWIN ®, TRX ®, PUMP FX®, BOSU FITNESS ®, FITBALL ®.

Klienti nájdu na jednom mieste klimatizované priestory fitness centra s novými strojmi vysokej kvality. Po cvičení určite oceníte kvalitné sprchy a šatne, počas formovania postavy šesť výkonných kardio strojov, bar s posedením, predaj výživových doplnkov, športovú palubovku na takmer všetky druhy halových športov a pohybovú miestnosť s fitness pomôckami.


flowin     bosu     trx   pumpFX     zumba   fitball

piloxing      kruhovy trening        ftd    krossfit